این آموزشگاه فعالیت خود را با نام متفاوتی در سال 2004 آغاز کرد و سپس در سال 2013 کادر مدیریتی و تیم مدرسین آن دستخوش تغییرات بنیادی شد و از آن پس فعالیت خود را تحت نام مازند آریا ادامه داده است.

از همان روزهای آغازین، ارائه دوره ها و درس های با کیفیت و مناسب برای تمام گروه های سنی یکی از مهمترین دغدغه های تیم مدیریتی جدید بوده است و ما برای رسیدن به موفقیت در این زمینه و دستیابی به اهداف خود با بهره گیری از مشاوره جمعی از بهترین متخصصان در زمینه آموزش زبان یک چارچوب کارآمد را طراحی کردیم که همه از آن سود میبرند.

آموزش زبان جدا از ماهیت فرهنگی و آموزشی اش به نوبه خود یک کسب و کار هم به حساب می آید و بدون شک موفقیت هر کسب و کاری به داشتن نیرو های توانمند و متخصص بستگی دارد. با توجه به این موضوع مهم ما تمام همکاران خود را از میان تعداد بسیاری از افراد متقاضی کار دستچین کرده و آنها را تحت نظارت متخصصان با تجربه خودمان آموزش دادیم تا بتوانیم کیفیت دوره هایی که ارائه میدهیم و همچنین پیشرفت کسب و کار خود را تضمین کنیم.

یکی دیگر از نکاتی که برای ما اهمیت فراوان دارد فراهم کردن یک محیط یادگیری فوق العاده برای زبان آموزانمان می باشد. در اینجا تمام کلاس ها بصورت کامل تجهیز شده و مواد آموزشی زبان آموزان با دقت زیادی انتخاب شده است تا ما از بهره وری همه از کلاس های خود اطمینان حاصل کنیم. همچنین برای بوجود آوردن یک فضای آموزشی دوستانه و آرامش بخش زبان آموزان به شش گروه سنی مختلف تقسیم میشوند و میتوانند از یادگیری در کنار همسالان خود لذت برده و ارتباط بهتری با دیگر همکلاسان خود داشته باشند.

بطور خلاصه باید گفت ما تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا رضایت کسانی که به ما اعتماد میکنند را فراهم کنیم.